Denizgülü Bol Kalıp Tül Büyük Beden Gecelik 5077

Denizgülü Bol Kalıp Tül Büyük Beden Gecelik 5077
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Bol Kalıp Tül Büyük Beden Gecelik 5077

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Derin v yakalı olarak tasarlanılan büyük beden geceliğinde, askılar boyundan geçirmeli olarak ve ince bir tasarım ile kullanılmıştır. Göğüs kısmının kenarları dantel olarak kullanılmakta ve daha sonra ise sade tül ile diz üstüne kadar gecelik devam etmektedir. Geceliğin iki yerinde siyah dantel şeritler geçilmiş ve geceliğe tarz bir hava vermiştir. Büyük beden geceliğin arka kısmı ise çapraz olarak geliyor ve açık sırt dekoltesi ile devam ediyor. Yine dantel şerit süslemeleri burada da kendini gösteriyor ve şeffaf olarak tüller devam ediyor. İp külot ile tasarlanılmış bu gecelik bol kalıbı ile herkese kendini rahat hissettirmeyi başaracaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü Bol Kalıp Tül Büyük Beden Gecelik 5077 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5077 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-