90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Bol Kesim Mikro Büyük Beden Gecelik 5074

Denizgülü Bol Kesim Mikro Büyük Beden Gecelik 5074

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Mikro kumaşa sahip olan bu büyük iç giyim gecelik ile farklı bir tarzı yakalayacaksınız. Önce ince başlayan göğüs askısı giderek kalınlaşıyor ve geniş bir V yakada buluşuyor. Göğüsün üst kısımlarında ufak bir pencere açıldıktan sonra ise bol bir kesim ile diz üstüne kadar gecelik devam etmektedir. Göğüs ortasında duran kurdele da ayrıca bir hareket katarak kombini tamamlıyor. Arka kısmında is ince askılar sırta kadar iniyor ve yine penceresi olacak şekilde bağlanabiliyor. Askıların genişlikleri ayarlanabildiği için rahatlıkla kullanım yapabilirsiniz. Oldukça sade ama bir okadar alımlı olanbu büyük bede gecelik elverişli kullanımı ile beğeni kazanacaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü Bol Kesim Mikro Büyük Beden Gecelik 5074 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5074 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Bol Kesim Mikro Büyük Beden Gecelik 5074 ürünü faturada "DenizGülü 5074" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-