90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Boyundan Askılı Krep Gecelik 5043

Denizgülü Boyundan Askılı Krep Gecelik 5043

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Boğazdan çapraz olarak inen ince askılar ile tutturulan göğüs bölgesinin orta kısmı boş olarak tasarlanılmış ve alt kısımda eteğe kadar olan kısımları çapraz olarak dekolte pencereleri kapsayarak devam etmektedir. Deri detayların kullanıldığı bu bol dekolteli geceliğin etek kısmı ise göğüsten gelen ipler ile tutturulmuş ve mini ve basene yapışan bir form ile oluşturulmuştur. Arka kısmı ise ön kısmının tersine sade olarak düz gecelik şeklinde yine deri olarak basenlere kadar inmektedir. Kol kısmında ise aynı ürün grubu olan deri kumaşından yapılan bir kol bandı ile gecelik tamamlanmıştır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Boyundan Askılı Krep Gecelik 5043 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Boyundan Askılı Krep Gecelik 5043 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Kahverengi, Bordo, Altın renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5043 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Boyundan Askılı Krep Gecelik 5043 ürünü faturada "DenizGülü 5043" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
38,90 TL
--Tükendi--