90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104

Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104
DenizGülü 2017 Koleksiyonu: Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış DenizGülü markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104 modeli olsun gerekse de DenizGülü markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 6104 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Bustiyerli Gecelik 6104 ürünü faturada "DenizGülü 6104" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 DenizGülü Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-