Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


İnce askılı başlayan jartiyer takımı göğsü tamamen kaplıyor ve üst kısmı simli tül ile kaplanmışken alt kısmı ise suni deri olarak tasarlanılmış. Göğüs altından başlayarak etek kısmını bitirecek şekilde devam eden ve göbek hizasını kaplayan kumaşta suni deri olarak tasarlanılmış ve üst kısmına ise çapraz ipler ile hareket getirilmiş. Jartiyer takımının yan kısımları ise parlak ve simli bir tül ile yapılmış ve yanında aynı tül ile eldivenleri takıma kazandırarak kombin tam olarak elde edilmiştir. Jartiyerin arka kısmı ise çapraz askılı olarak gelmekte ve derin sırt dekoltesi ile sunulmaktadır. Kombine aynı zamanda jartiyer çorabı da dahil olarak sunulmaktadır

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5124 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi