90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124

Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


İnce askılı başlayan jartiyer takımı göğsü tamamen kaplıyor ve üst kısmı simli tül ile kaplanmışken alt kısmı ise suni deri olarak tasarlanılmış. Göğüs altından başlayarak etek kısmını bitirecek şekilde devam eden ve göbek hizasını kaplayan kumaşta suni deri olarak tasarlanılmış ve üst kısmına ise çapraz ipler ile hareket getirilmiş. Jartiyer takımının yan kısımları ise parlak ve simli bir tül ile yapılmış ve yanında aynı tül ile eldivenleri takıma kazandırarak kombin tam olarak elde edilmiştir. Jartiyerin arka kısmı ise çapraz askılı olarak gelmekte ve derin sırt dekoltesi ile sunulmaktadır. Kombine aynı zamanda jartiyer çorabı da dahil olarak sunulmaktadır

DenizGülü markasının Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5124 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Çiçek Desenli Simli Jartiyer 5124 ürünü faturada "DenizGülü 5124" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-