90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Çiçek Motifli Boyundan Askılı Dantel Gecelik 5009

Denizgülü Çiçek Motifli Boyundan Askılı Dantel Gecelik 5009

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Pembe üzerine bahar renklerinin serpiştirilmesi ile tasarlanan dantel gecelik takımına model üzerinde kullanılan iki kol aksesuarı da dahildir. Boyundan bağlamalı ve içinde bustiyer kullanılarak farklı bir görünüm yakalayan gecelik modeli, birçok vücut kusurlarını rahatlıkla örtmenize yardımcı olacaktır. Göbek ve yanlarınızda fazlalıklarınız bulunmakta ise, bu modeli gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geceliğin arka kısmında görünüm iki parça olarak algılanmaktadır. Bustiyer ve eteğin oluşturduğu bu parçalar bel bölgesini açıkta bırakırken, kalçaların görünümünü ön plana çıkarmaktadır. Kol aksesuarları ile oldukça iddialı görünen dantel gecelik takımını özel günlerde kullanabileceğiniz gibi aksesuarlarınızı da başka parçalar ile birleştirerek farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Çiçek Motifli Boyundan Askılı Dantel Gecelik 5009 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Çiçek Motifli Boyundan Askılı Dantel Gecelik 5009 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5009 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Çiçek Motifli Boyundan Askılı Dantel Gecelik 5009 ürünü faturada "DenizGülü 5009" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-