90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112

Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


İnce askılı tasarımı ile geniş V yaka göğüs formu göğüslere tam oturacaktır. Orta kısmına ince fiyonk olarak hareket katılmış ve sadece yan kısımları açık olarak tasarlanılmış olup ortadan bir şerit ile birleştirilmiştir. Kombinin sadece ön ve arka kısımları ince çizgili mikro kumaş ile yapılmış ve çok hafif içi gösterecek şekilde transparanlık kullanılmıştır. İnce askısı arkada hafif bir sırt dekoltesi oluşturmuş ve aynı zamanda basen altına inen etek uzunluğu ile standart bir iç çamaşırı olarak tercih edilmektedir. Arka kısmı ise tamamen çizgili mikro ile yapılmış olup yine çok hafif transparanlık göze çarpmaktadır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Yeşil, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5112 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Çizgili Mikro Tül Gecelik 5112 ürünü faturada "DenizGülü 5112" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
47.45 TL   %46
25,65 TL
--Tükendi--