90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Dantel Gecelik 1603

Denizgülü Dantel Gecelik 1603

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Siyah dantel üzerine gül motiflerine sahip olan bu modelin ön göğüs kısmı hareketlendirilmiş. Üst kısımda her iki göğüs birbirine ince ipler ile tutturulmuş ve geniş bir göğüs kısmı bırakılmıştır. Etek boyunun ise kısa olduğu bu modelde ince askılı bir gecelik tasarlanırmış ve sizler için özen ile üretilmiştir. Gecelik olarak her koşulda giyebileceğiniz bu ürün, üzerinize çok fazla yakışacak ve üstünüzde çok fazla beğeneceksiniz. Özellik arıyorum ve farklı olmak istiyorum diyenlerin isteyebileceği bir modeldir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 1603 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 1603 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 1603 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 1603 ürünü faturada "DenizGülü 1603" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-