Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Özel olan bir alt ve üst geceliğe sahip olmak istermiydiniz? Dantel tüllerden oluşan bu kombin ile farklı bir havaya bürünecek ve çok şık olacaksınız. İnce askıya konumlandırılmış ve göğüs kısmında bir fiyonk ile hareket katılmış takımın alt kısmında da yer yer fiyonk detayları kullanılmış. Ön kısım ve her iki yandan yırtmaçlı bir pantolon yaratılarak yapılan bu model ile hem çok alımlı hem de çok gizemli olacaksınız. Bileklerin üst kısmında başlıyor ve üst badisi ise göbek hizasında bitiyor. Hem rahatlık hem de alımlı bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız bu modeli mutlaka satın almalı ve tarzınızı konuşturmayı başarmalısınız

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 250 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 250 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 250 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 250 ürünü faturada "DenizGülü 250" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.