Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte çok şık bir ikili takım daha. Arka sırt kısmında dekoltesi bulunan ve öne üçgen göğüs modeli ile kombini oluşturan bu cazibeli takım bel kısmında sona eriyor. Üst kısmın ön tarafında kiloş bir model ile çalışılmış ve o kısa bir hareket katılmıştır. Hem göğüs kısmında, hem de bitiş noktasında şekilli lazer kesimide ayrı bir Fark yaratıyor. Alt külot bölümünde ise, standart model yerine, sizi çok hoş gösterecek ve tam saracak olan bir modeli bulunuyor. Göğüs kısmında ise yer alan taşlar ayrı bir hava katmış ve gecelikte daha çok bir elbise havasını yaratmıştır. Sizlerde bu şık tasarım ile kendinizi gösterin ve iki parçalı şıklığı kendinizde yaşatın.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 252 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 252 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 252 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 252 ürünü faturada "DenizGülü 252" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.