90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Dantel Gecelik 3054

Denizgülü Dantel Gecelik 3054

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 3054 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Dantel Gecelik 3054 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Sizler de uzun bir gecelik arıyorsanız, tam da aradığınız model bu olmalı diye düşünüyoruz. Çok özel ve iç açıcı bir model ile karşınıza çıkan bu tasarımın tamamı dantel üzerine odaklanılmış Üçgen göğüs şekli ile ince askılar üzerinde aşağıya inen ve göbek kısmının ince pencere şeklinde alt kısma kadar açık kaldığını gözlemleyebiliyoruz. Bel kısmının ise tamamen düz bir şekilde vücuda yarı otururşekilde tamamlanması birçok kişiyi çekecek bir özelliktir. Sizlerde tam bir gecelik modeli arıyorsanız bu tasarımı kaçırmayın. Şıklığınızı tamamlayacak ve size özel bir hava katacaktır.

DenizGülü markası bu Denizgülü Dantel Gecelik 3054 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Dantel Gecelik 3054 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 3054 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 3054 ürünü faturada "DenizGülü 3054" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-