Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 320 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Dantel Gecelik 320 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Elbise formatında iç çamaşır sevenlere müjde. İpince askı üzerine yapılmış olan ve tamamının yıldız figürlü dantel olarak işlendiği bu gecelik modeli ile artık daha genç bir ruh taşıyacaksınız. Bel kısmına tam olarak oturan ve bel sonrası bollaşarak katkat bir şekilde eteği oluşturulan bu model sizleri çok farklı bir havaya sokacak. Fırfırlı eteğinden inen fiyonk ise yine bir şıklık yaratıyor. Tamamının trasnparan olduğu bu ürün, etek kısmındaki katkatlardan dolayı daha koyu bir hal almış. Fiziğine güvenenler ve dar gecelik giymeyi sevenler için kaçırılmayacak bir model olacaktır. bu harika tasarım ile cesurluğunuzu ortaya koyunuz.


DenizGülü markası bu Denizgülü Dantel Gecelik 320 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Dantel Gecelik 320 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 320 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 320 ürünü faturada "DenizGülü 320" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.