90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Dantel Gecelik 362

Denizgülü Dantel Gecelik 362

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte karşınızda harika bir gecelik modeli. Farklı bir tasarıma sahip olan bu model sizleri fazlası ile mutlu edecek. Tamamının dantel olduğu ve özellikle etek kısmının fırfırlı oluşu asla gözünüzden kaçmayacaktır. Standart kalıpların dışında bele kadar oturan formu ile etek kısmında oluşan 3 ayrı fırfırlı kat bir başka hava katmış durumda. Özellikle ön kısımda yer alan göğüs kısmını kaplayan büyük fiyonk kurdele ise ayrı bir hava katmış durumda. Etek kısmına iliştirilmiş diğer kurdelede takımı tamamlıyor. Mini etek formunda olan bu takımın sırt bölgesi dekolteden oluşuyor ve arkasında dantel olarak sunuluyor.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 362 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 362 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 362 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 362 ürünü faturada "DenizGülü 362" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-