Denizgülü Dantel Gecelik 380

Denizgülü Dantel Gecelik 380
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Dantel Gecelik 380

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Sade ve özel bir tasarım arıyorsanız bu model tam size göre.Tamamının desenli dantelden oluşu ve etek boyunun biraz daha uzun oluşu birçok kişi tarafından en sevilen özellik olarak yer alıyor. İki ayrı parçadan oluşan bu takım bir gecelik, birde külot olarak tasarlanırmış. Üçgen şeklinde göğüs modeline sahip ve alt etek kısmında bir fırfır yapılarak sade tasarıma bir hareketlilik verilmiş. Özellikle fazla kiloları saklayan ve vücuda hafif oturan bu modeli gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Sade ve şık tasarım bu modelde buluşuyor ve sizlere hem estetik hem rahatlık sunuyor.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 380 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 380 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 380 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-