90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Dantel Gecelik 397

Denizgülü Dantel Gecelik 397

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte size uzun bir gecelik modeli. Tamamının uzun bir modelden oluştuğu ve bir başka detay olan yer yer kullanılan beyaz taşlar ile tam haraketli bir model satın alabilirsiniz. Ağırlıklı olarak dantelden oluşan bu model ile artık şıklık elinizde. Kalın askı şekilde boğazdan bağlamalı şekilde tasarlanırmış ve basenlere kadar ön kısmı kapalı tutulmuştur. Basen sonrası ise tamamen yırtmaçlı bir şekilde aşağıya kadar iniyor tam bir özel elbise modelini oluşturuyor. Uzunluk ve dantel birleşince ortaya çok harika bir durum çıkıyor.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 397 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 397 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 397 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 397 ürünü faturada "DenizGülü 397" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-