Denizgülü Dantel Gecelik 4013

Denizgülü Dantel Gecelik 4013
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Dantel Gecelik 4013

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Dantel geceliklerinizi hazır takımlar halinde alabileceğiniz gibi renk seçmeli yan ürünler ile de tamamlayarak kendi takımınızı oluşturmanız mümkündür. Dantel gecelik takımlarınızı oluştururken dikkat etmeniz gerekenlerden biride, kendinize uygun alt çamaşırı seçebilmenizdir. Üst bedeniniz uzun, bacak boyunuz kısa ise, yüksek bel bir çamaşır seçerek orantılı bir duruş elde edebilirsiniz. Mavi ve siyah dantelin kullanıldığı gecelik modelinde kısa bacak boyuna sahip olan bayanlar faydalanarak daha iyi bir görünüm elde edebilirler. Modelin ölçüsü her boyda farklılık gösterebilmesine rağmen, kullanılan renk değişimleri bacak boyunuzu uzun gösterecektir. Mavi tonun siyah renkten daha açık bir renk olması ağırlıklı görüntüyü bel bölgesine çekmektedir. Dantel gecelik takımlarınızı bir bütün olarak kullanabileceğiniz gibi her ürünü ayrı kullanma şansına da sahip olacaksınız.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 4013 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 4013 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 4013 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-