Denizgülü Dantel Gecelik 4026

Denizgülü Dantel Gecelik 4026
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Dantel Gecelik 4026

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Saks mavisi ve siyahın kullanıldığı dantel gecelik, şık ve seksi bir görünüme sahiptir. Göğüs bölgesinde V kesimli dekoltesinin yanı sıra minik pencere dekoltesi ile de desteklenmiştir. Siyah minik pencereler ile dantelin üzerine yapılan renk oyunları bel bölgesini ince gösterecek şekilde ayarlanmıştır. Dikdörtgen vücut tipine sahip hanımlar için ideal bir seçim olacaktır. Dantel gecelik üzerinde yapılan renk oynamaları aynı zamanda dar kalçalı olan bayanların da kalçalarını daha yuvarlak göstererek ön plana çıkaracaktır. Dantel gecelik arka kısmında ise son derece sade olarak tamamlanmış, renk uyumu ve çizgilerin belirginleşmesi adına siyah biyelerden faydalanılmıştır. Şık ve elegant bayanların tercih etmek isteyeceği model her tip ten rengine yakışacaktır. Siyah jartiyer kullanımı ile de seksi bir görünüm kazanılmış olacaktır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 4026 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 4026 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 4026 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-