Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Mor üzeri puanlı dantel ile oldukça çekici görünüm olan dantel gecelik iddialı dantel şeritler ile hareketlendirilmiştir. Ayrı bir duruşu sergilemek için göğüs dekoltesinin tek tarafında kullanılan beyaz dantel oldukça dikkat çekicidir. Genç görünmek isteyenlerin tercih etmek isteyeceği tasarımın arka kısmında dik verev kesim etek ucu ve beyaz tek omuz dantel etkileyici görünmektedir. Bantların vücudunuzu kesmiş görünümü yaratmamak için alırken beden seçimine dikkat edilmelidir. Mor rengin şehveti artırdığı söylenmektedir. Bu görüş ile birlikte tasarımda kullanılan dekoltelerde göz önüne alınırsa, pekte yanlış bir düşünce olmayacaktır. Sıradan renklerdeki dantel geceliklerden sıkılanlar için farklı bir alternatif oluşturacaktır. Esmer ve sarışınlar için renk kullanımı oldukça keyifli olabilir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 4035 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 4035 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 4035 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 4035 ürünü faturada "DenizGülü 4035" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.