Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Dekolteli Dantel Gecelik 020 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Dekolteli Dantel Gecelik 020 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Hem gizliliği hem de gösterişi seviyorsanız bu model tam size göre. İnce yüksek askılar ile başlayıp önden düğmelenen bu modelde ara ara açıklık kullanılmış. Tamamı dantel olup sizler için en kaliteli ürünlerden biraraya getirilmiştir. Düğme kısımları ise taşlı çiçekler ile donatılmış ve baştan aşağıya bir şıklık yaratılmış. Basen altında biten bu model göğüs kısmından sonra hafif bollaşmakta ve daha rahat bir hali bulmaktadır.Kenarlarında ise saten kısımlar eklenilmiş ve hoş bir detay yaratılmıştır. Canlı renkleri ile hem yaz hem kışın içinizi ısıtacak ve sizi daha hoş bir görüntüye kavuşturacaktır.


DenizGülü markası bu Denizgülü Dekolteli Dantel Gecelik 020 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Dekolteli Dantel Gecelik 020 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 020 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dekolteli Dantel Gecelik 020 ürünü faturada "DenizGülü 020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.