Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026

Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026
Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026
Deri ve tülün birleşimden ortaya çıkan iki parçalı gecelik için kol kısımları kalın v yaka olarak aşağıya kadar,göğüs dekoltesi oluşturacak şekilde iniyor. Yaka kısımlarında deri fırfır detayları kullanılırken göğüs altından açık şekilde tasarlanılan üst kısım ise basen altına kadar devam ediyor ve göğüs altından sonrası tamamen pencereli şekilde dekolteli bir tasarım ile öne çıkarıyor. Arka kısmı ise tamamen birleşik olarak tasarlanılmış ve kalın askılar sırt dekoltesi oluşturduktan sonra basenlere kadar tül olarak devam etmektedir. Eteğin ucunda da yine göğüs yakasında olduğu gibi deri detaylar yer almaktadır. Aynı zamanda eldivenlerinin de deri olması ile daha vamp ve 3 parçalı gecelik olarak karşımıza çıkıyor.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. DenizGülü sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. DenizGülü iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Denizgülü Deri Ve Tül Seksi Gecelik 5026, Siyah, Sarı, Kırmızı rengine\renklerine sahip.

DenizGülü 5026 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Seksi Elbiseler ve Takımlar

60,11 TL   %46
32,49 TL
--Tükendi--