90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Derinin İddialı Görünümü 5013

Denizgülü Derinin İddialı Görünümü 5013

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Erotik gece takımınızı parça parça bir araya getirmekte zorlanıyorsanız, sizin için hazırlanan takımlardan birini seçebilirsiniz. Siyah deri görünümüne sahip olan bu gecelik iki adet deri kol aksesuarı ile gönderilecektir. Derinin iddialı görünümü sadece giydiğimiz eteklerde, pantolonlarda kalmayarak sizler için tasarlanan gecelik takımı ile de ev yaşamımızın içine yansımıştır. Deri kombinler her zaman tercih edilmese de, özel gün ve geceleriniz için aradığınız erotik gecelik takımınız olabilir. Tasarımda kullanılan kalın askılar göğüslerinizi toparlayarak yukarı kaldıracaktır. Bel bölgesinde bulunan derin dekolte tamamlanan etek görüntüsü ile çarpıcı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Siyah renkteki bu gecelik her cilt rengine uyum sağlayacaktır.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Derinin İddialı Görünümü 5013 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Derinin İddialı Görünümü 5013 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5013 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Derinin İddialı Görünümü 5013 ürünü faturada "DenizGülü 5013" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-