Denizgülü Desenli Mikro Büyük Beden Gecelik 5073

Denizgülü Desenli Mikro Büyük Beden Gecelik 5073
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Desenli Mikro Büyük Beden Gecelik 5073

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Mikro kumaş üzeri yapılan bu desen çalışması ile ortaya çıkan büyük beden geceliği ön kısımda oldukça dar bir yakaya sahiptir. Yakanın hemen altından inen ve ir kolye edası gibi duran fırfırlı yaka geceliğe ayrı bir hava katmayı başarmıştır. Basen altına kadar inen bu geceliğin arka kısmı ise yine tamamen kapalı olarak yapılmış ve sadece tek dekoltesi olan bacak boyu kısa tutulmuştur. Kalıp olarak tam vücuda oturmayan bir model olduğu için daha büyük beden kullanımları bile rahatlıkla yapılabilir. Özellikle üst kısmını kapalı olarak alt kısmını ise mini olarak arayan bayanların ilk tercihi olacaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü Desenli Mikro Büyük Beden Gecelik 5073 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

M, L, XL, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5073 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!