90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Erotik Gecelik 1566

Denizgülü Erotik Gecelik 1566

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Özel bir gecelik arıyorsanız bu model sizin tarzınız olabilir. İlk bakıldığında bir hayli iddialı olan bu model ilk bakışta bir mayoya da bikiniyi andırabilir. Arka kısımdan bir bikini gibi, ön kısımdan ise bir mayo gibi duran bu model, önden kalın bir şerit ile alttaki külot kısmına bağlanmış. Alt külot bölgesindeki yuvarlak pencere ise yine iddialı bayanlar için tasarlanmış.Sizlerde hem parlak bir ürün hem de mayo tarzında bir gecelik arıyorsanız bu ürün tam size göre.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Erotik Gecelik 1566 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Erotik Gecelik 1566 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 1566 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Erotik Gecelik 1566 ürünü faturada "DenizGülü 1566" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-