En baştan çıkarıcı Fantazi Mayokini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.
Denizgülü Erotik Gecelik 4042
Erotik gecelik takımı içinde de kullanabileceğiniz fantezi body görünümlü geceliği, aynı zaman da tekil ürün olarak da kullanabilirsiniz. Seçebileceğiniz başka bir ürün altında, iç çamaşırı olarak da kullanabileceğiniz ürün kırmızı ve siyah renklerdedir. Tül ve deri görünümün bir arada kullanıldığı üründe deri görünümlü kısımlar parlak kırmızı renginde olması ile göz alıcı bir ışıltıya sahiptir. Verev siyah dantelin kullanımı ile klasik bir görüntü yakalanmaktadır. Siyah ve kırmızı jartiyer ile de kullanabileceğiniz bodynin arka kısmında cesur davranılarak ip geçişli slip görünümü sergilenmiştir. Erotik gecelik takımı oluştururken böyle temel bir tasarım dolabınızda çok fazla beklemeyecektir. Vücudunuzu sergilemekten haz alıyorsanız bu ürün sizin için biçilmiş kaftandır.


DenizGülü Fantazi Mayokiniler birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da.

Denizgülü Erotik Gecelik 4042 modeli, rahat tasarımı ve şık görünümü ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir.

, bedenlere sahip Denizgülü Erotik Gecelik 4042, i renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 4042 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Erotik Gecelik 4042 ürünü faturada "DenizGülü 4042" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.