90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002

Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Tasarımının ağırlığında tül kumaş yer alsa da, bel bölgesinde kullanılmış olan açelya türündeki kumaş bu pembe geceliğin havasını oldukça değiştirmiştir. Pembenin içinizi gıcıklayan baharı müjdeleyen renkler arasında yer alması hoş bir tasarımla da birleşince oldukça iç açıcı bir görünüm sergileyen gecelik, tül gecelik modelleri arasında parlayan bir yıldıza dönüşmektedir. İri göğüslü bayanlar da kalın boyundan bağlamalı askılar sayesinde rahatça bu modeli kullanabilirler. Katlı tül eteği sayesinden bel bölgeniz ince görünürken, sizde büyük kalçalar veya sorunlu basen bölgesine sahip iseniz, kusurlarınızı saklama fırsatı bulmuş olacaksınız. Birçok aksesuar ile kombin yapabileceğiniz pembe gecelik sıra dışı bir görünüm yakalamak isteyenler için çok fazla alternatife göz kırpmaktadır. Kullanabileceğiniz saç aksesuarları, mini taçlar gibi öğeler ile renkli ve kostümsü bir havaya bürünebilirsiniz. Tül gecelik modelleri arasında aklınıza takılacak olan bir tasarım.

DenizGülü markası bu Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5002 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Fuşyanın Büyüsü Tül Gecelik 5002 ürünü faturada "DenizGülü 5002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-