Denizgülü Göğüs Dekolteli Tül Erotik Gecelik 5040

Denizgülü Göğüs Dekolteli Tül Erotik Gecelik 5040
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Göğüs Dekolteli Tül Erotik Gecelik 5040

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Oldukça sıra dışı modeli ile tam bir fantezi geceliği olan bu modelin askıları ince askı olarak iniyor ve bir üçgen pencere ile buluştuktan sonra göğüs kısmının alt tarafını tamamen açık bırakacak bir şekilde yani sadece göğüs uçlarını kapatacak bir üst kısım dekoltesi sağlanılıyor. Göğüs altından başlayan tüllerse yine devam ederek oldukça geniş bir form ile arkada basenlere kadar, ön kısımda ise daha mini olacak şekilde simetrik olarak sona eriyor. Ön kısımdan külotunun da görüldüğü bu geceliğin aynı zamanda külotu da oldukça dikkat çekici. Külotunun yan bağlantıları kalın olarak geliyor ve ön kısımda oldukça dekolteli bir külot ortaya çıkıyor. Arka kısımlarında ise yine tamamen tül kullanılmış ve sırt dekoltesi sonrası basenlere kadar devam eden bir gecelik görüntüsü oluşturmaktadır.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Göğüs Dekolteli Tül Erotik Gecelik 5040 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Göğüs Dekolteli Tül Erotik Gecelik 5040 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5040 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-