90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117

Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Mikro kumaş ile dantelin uyum içinde olduğu bu modelin göğüs kısmı açık V yaka şeklinde dantel olarak yapılmış ve göğüs altında dantel sona erdirilmiştir. Daha sonrasında ise kurdele ile başlayan ve puantiyeli olarak tasarlanılan mikro kumaş devam etmekte ve basen çevresinde pileli bir etek formuna dönüşmektedir. Aynı zamanda eteğin yan tarafından yine bir kurdele düşünülmüş. Aynı kumaştan olan diz altı eldivenleri parmakta geçirilerek giyiniyor ve yine aynı şıklığı devam ettirecek olan çorabı ile bir bütünlük sağlıyor. Sırt dekoltesi ise yarıya kadar olup yan kısımlardan göğüs dekoltesi vermektedir. Vücuda oturan esnek bir kumaş olduğu için kullanımı çok rahat olacaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5117 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117 ürünü faturada "DenizGülü 5117" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-