Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Mikro kumaş ile dantelin uyum içinde olduğu bu modelin göğüs kısmı açık V yaka şeklinde dantel olarak yapılmış ve göğüs altında dantel sona erdirilmiştir. Daha sonrasında ise kurdele ile başlayan ve puantiyeli olarak tasarlanılan mikro kumaş devam etmekte ve basen çevresinde pileli bir etek formuna dönüşmektedir. Aynı zamanda eteğin yan tarafından yine bir kurdele düşünülmüş. Aynı kumaştan olan diz altı eldivenleri parmakta geçirilerek giyiniyor ve yine aynı şıklığı devam ettirecek olan çorabı ile bir bütünlük sağlıyor. Sırt dekoltesi ise yarıya kadar olup yan kısımlardan göğüs dekoltesi vermektedir. Vücuda oturan esnek bir kumaş olduğu için kullanımı çok rahat olacaktır.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Gri Puanlı Jartiyer Takım 5117 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5117 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi