90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Hafif Sırt Dekolteli Biye Geçişli Dantel Gecelik 5106

Denizgülü Hafif Sırt Dekolteli Biye Geçişli Dantel Gecelik 5106

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İnce ipler ile göğüs kısmına inen ve üçgen formları ile göğüs dekolteli olan bu gecelik modelimiz, göğsün ortasındaki fiyonk ile hareketlilik kazanmıştır. Göğüs kısmından etek kısmına oldukça hareketli olan bir modele sahip olan geceliğin yan kısımları çapraz ipler ile etek ile birleşmiş ve orta kısmından ise dantel ile kalın bir şerit geçilmiştir. Etek kısmı ise yine dantelden yapılmış ve mini bir formda kesilmiştir. Külotu ise ip tanga şeklinde olup tülün altında sergilenmektedir. Arka formu ise hafif sırt dekolteli olup ince düz tül ile çevrilmiştir. Büyük göğüsler için ve göğsüne hacim kazandırmak isteyenler için oldukça uygun bir göğüs formu vardır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Hafif Sırt Dekolteli Biye Geçişli Dantel Gecelik 5106 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Hafif Sırt Dekolteli Biye Geçişli Dantel Gecelik 5106 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5106 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Hafif Sırt Dekolteli Biye Geçişli Dantel Gecelik 5106 ürünü faturada "DenizGülü 5106" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
58,90 TL
--Tükendi--