90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Hizmetçi Kostümü 5017

Denizgülü Hizmetçi Kostümü 5017
Erotizm kokulu bir akşam yaşamak istiyor ve kendinizi sıra dışı bir yaklaşım ile seksi mi hissetmek istiyorsunuz? Fantezi dünyasının kapılarını aralamak için hizmetçi kostüm takımını kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz renklerinin, farklı kumaş türleri ile bir araya getirildiği tasarımda deri görünüm kendini ön plana çıkarmaktadır. İki kol aksesuarı ve saç aksesuarı kostüm takımının içinde gönderilecektir. Beyaz veya siyah jartiyer takımı ile de tamamlayarak görsel bir şölen oluşturabilirsiniz. Siyah straplez görünümlü deri kısım üzerine fırfırlı detayların bir araya gelmesi ile kolsuz, boğaza kadar uzanan yaka görünümünü almıştır. Göğüs bölgesinde kalp kesim uygulanarak bedeni saran kostüme aynı zamanda romantik bir dokunuş eklenmektedir. Bel kısmının inceliğini ortaya çıkaran önlük detayı ise, hizmetçi kostümlerinin olmaza olmaz parçalarındandır.

DenizGülü 5017 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Hizmetçi Kostümü 5017 ürünü faturada "DenizGülü 5017" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-