90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü İnce Askı Bol Kesim Büyük Beden Gecelik 5078

Denizgülü İnce Askı Bol Kesim Büyük Beden Gecelik 5078

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Tek yaka olarak yapılan bu büyük beden geceliğinin bir kısmı staples olarak sunulurken bir tarafı ise ince bir askı ile tutturulmuştur. Askının olduğu yerden asimetrik bir şekilde aşağıya inen kumaş ikiye ayrılmış ve bir kısmı tül ile çevrelenirken bir kısmı ise sadece saten kumaş olarak hacim almıştır Etek boyunun bir kısmı da yine aynı şekilde dantel ve saten karışımı şekilde ikiye ayrılmış ve yakasının dantel olan kısmına ise bir kurdele konuşmuştur. Geceliğin arka kısmı ise hafif sırt dekolteli olup yine basen altına kadar sadece saten kısım olarak devam etmiştir. Hemen hemen vücuda oturan bu gecelik rahatlık ve konfor sağlayacaktır.

DenizGülü markasının Denizgülü İnce Askı Bol Kesim Büyük Beden Gecelik 5078 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

M, L, XL, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, Vizon renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5078 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Askı Bol Kesim Büyük Beden Gecelik 5078 ürünü faturada "DenizGülü 5078" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.6 TL   %46
37,62 TL
--Tükendi--