Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Son derece cesur olan bir ürün ile daha karşınızdayız. Üçgen göğüs dekoltesi ile sizleri karşılayan bu model göğüs altından külot bölgesine şeritler ile inmiş ve alt kısımda birleşerek çeşitli şeritler ile tekrar süslenmiştir. Alt kısımda bulunan külot kısmındaki açık pencere ise bambaşka bir hava katmış. Son derece cesur olan bu ürün ile farkınızı ortaya koyun ve bu tasarım ile harika bir görüntü elde edin. İnce askılı olan bu ürün bizce tam aradığınız model olacak ve yıllarca severek giyineceksiniz.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü İnce Askılı Dantel Erotik Gecelik 1560-2 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü İnce Askılı Dantel Erotik Gecelik 1560-2 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 1560-2 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Askılı Dantel Erotik Gecelik 1560-2 ürünü faturada "DenizGülü 1560-2" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.