Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü İnce Askılı Dantel Gecelik 010 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü İnce Askılı Dantel Gecelik 010 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Her bayan şık olmak ister. Peki, şık olmak sadece gece gezmelerinde ya da komşu gezmelerinden mi geçer. Tabi hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Sizler için özenle ürettiğimiz iç çamaşırlar ile artık iç giyimde özenli ve şık olabileceksiniz İncelemekte olduğunuz bu ürününün bir çok renk alternatifini bulabilirsiniz. En çok yakışan ve moda renkler doğrultusunda satışa çıkmış olan ürün gruplarını sizin beğeninize sunuyoruz. Göründüğü üzere ince askılı olan ve tamamı dantel ile süslenen bu gecelik takımı iki ayrı parçadan oluşuyor. Üst baybdol ve alt külot şeklinde yapılan bu tasarım ile hem çok rahat olacak hem de kendinizi çok şık hissedeceksiniz.


DenizGülü markası bu Denizgülü İnce Askılı Dantel Gecelik 010 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü İnce Askılı Dantel Gecelik 010 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 010 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Askılı Dantel Gecelik 010 ürünü faturada "DenizGülü 010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.