Denizgülü ince Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü ince Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Bir meleği andıracağınız bu kostüm ile hem havalı hem de oldukça rahat olacaksınız. İnce askıları ile geniş V yaka göğüs formu sayesinde göğüsler oldukça güzel görünecek bir forma sahip olacaktır. Fiyonk ile haraketlilik katılan göğüs kısmının bel kısmı ise yanlarında dantel ayrıntıları kullanılarak ve orta kısımda ise düz tül kullanılarak tasarım gerçekleştirilmiş. Simetrik bir etek boyuna sahip olan kısım yine dantel olarak karşımıza çıkıyor ve jartiyer için uygun zemin hazırlıyor. Beyaz çorapları ve ip tanga külotu ile tam bir takım oluşturulabilir.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü ince Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5108 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi