90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü İnce Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108

Denizgülü İnce Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Bir meleği andıracağınız bu kostüm ile hem havalı hem de oldukça rahat olacaksınız. İnce askıları ile geniş V yaka göğüs formu sayesinde göğüsler oldukça güzel görünecek bir forma sahip olacaktır. Fiyonk ile haraketlilik katılan göğüs kısmının bel kısmı ise yanlarında dantel ayrıntıları kullanılarak ve orta kısımda ise düz tül kullanılarak tasarım gerçekleştirilmiş. Simetrik bir etek boyuna sahip olan kısım yine dantel olarak karşımıza çıkıyor ve jartiyer için uygun zemin hazırlıyor. Beyaz çorapları ve ip tanga külotu ile tam bir takım oluşturulabilir.

DenizGülü markasının Denizgülü İnce Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü İnce Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5108 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Askılı V Yaka Jartiyer Takım 5108 ürünü faturada "DenizGülü 5108" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-