90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü İnce Dantel Gecelik 5114

Denizgülü İnce Dantel Gecelik 5114

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tamamı dantel olarak yapılan bu tasarımın göğüs formu üçgen olarak yapılmış ve hemen hemen tüm göğüs içine alacak bir kalıp kullanılmıştır. Göğüs birleşim kısmında fiyonk ile hareket verilmiş ve yine etek kısmına kadar desenli ve kibar dantel uygulanmıştır. Basen altında biterek mini bir etek formu verilmiş ve arka kısımlarına da hareketlilik katılmış. Arka sırt kısmı çapraz olarak tasarlanılmış ve hemen orta kısımda yani bel ile basenin hemen arasındaki bölüme yuvarlak bir pencere açılarak ayrıca bir dekolte sağlanmış. Yine fiyonk ile süslenmiş ve göze çarpan detaylar oluşturulmuş. Dantel içinizi gösterecek incelikte yapılmış ve şeffaf görüntü ile sizlere sunulmuştur.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü İnce Dantel Gecelik 5114 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü İnce Dantel Gecelik 5114 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5114 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Dantel Gecelik 5114 ürünü faturada "DenizGülü 5114" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-