90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Jartiyer Bustiyer Takım 5041

Denizgülü Jartiyer Bustiyer Takım 5041

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Deri ile tülün harika birleşiminden ortaya çıkan ve 4 parçadan oluşan bu gecelik takımının üst kısmı ince aşklı şeklinde ve geniş danteller ile çevrilmiş bir göğüs dekoltesine doğru iniyor. Göğüs kısmının hem dantel ile hem de deri detayları ile hareketinden sonra ise yine yanları tül ve ortası deri olmak üzere bel kısmına kadar gecelik devam ediyor. Alt kısımları ise fırfırlı olacak şekilde dantel ile süsleniyor. Arka kısmında ise oldukça geniş bir v yaka sırt dekoltesi sonrasında sırt kısmı kapalı ve basen kısmı açıkta bırakılıyor. Geceliğin ayrıca bileklere kadar çıkan eldiveni ve aynı zamanda frapanlık katan jartiyer çorapları da tamamlanarak tam bir fantezi geceliği elde edilmiş oluyor.

Özellikle DenizGülü markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Denizgülü Jartiyer Bustiyer Takım 5041 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Denizgülü Jartiyer Bustiyer Takım 5041, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 5041 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Jartiyer Bustiyer Takım 5041 ürünü faturada "DenizGülü 5041" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-