90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kalça Dekolteli Gecelik 5003

Denizgülü Kalça Dekolteli Gecelik 5003

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Albenili parlak gri rengi ve deri görünümü ile tasarlanan model, erotik gecelikler arasında iddialı bir duruşa sahiptir. Ön kısmında derin göğüs dekoltesi ile birlikte yer alan parça etek ucuna kadar uzanırken, geceliğin arka kısmına da devam eden yatay parçalı geçişler bulunmaktadır. Sırt ve kalça dekoltesi, bel dekoltesi ile de desteklenerek, iddialı bir görünüm oluşturulmuştur. Hafif göbekli bayanlar örtücü kısımdan faydalanarak kusurlu bölgelerini saklayabilme şansı bulmaktadır. Yanık ve esmer tenlerde harika bir görünüm yakalayacak olan bu model jartiyer kullanımına da gereksinim duymamaktadır. Erotik geceliklerinizi sade sabahlıklar veya bol kesimli bluzlar ile tamamlayabilirsiniz. Saten veya krep kumaşlar bu gecelikle birlikte iyi bir uyum sağlayacaktır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Kalça Dekolteli Gecelik 5003 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Kalça Dekolteli Gecelik 5003 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5003 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kalça Dekolteli Gecelik 5003 ürünü faturada "DenizGülü 5003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-