90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079

Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Kalın bir göğüs askısı olarak aşağıya inen ve iki göğüs arasını açacak kadar derin bir dekolteye sahip olan bu büyük beden gecelik modelinin orta kısmı kurdele ile hareketlendirilmiş. Göğüs kısmı tül ile çevrelenirken, göğüs altından başlayan kısımda ise tamamen dantel kullanılmıştır. Diz üstüne kadar devam eden etek boyu oldukça rahat bir kullanım sağlayacaktır. Büyük beden geceliğin arka kısmında ise oldukça derin bir sırt dekoltesi kullanılmıştır. Boğazdan bağlamalı olduğu için göğüs ayarlanabilir. Arka kısımda da tamamen dantel detayı ön çıkmakta ve etek kısmı bollaşarak rahatlık sunmaktadır.

DenizGülü markasının Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5079 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079 ürünü faturada "DenizGülü 5079" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-