Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Kalın bir göğüs askısı olarak aşağıya inen ve iki göğüs arasını açacak kadar derin bir dekolteye sahip olan bu büyük beden gecelik modelinin orta kısmı kurdele ile hareketlendirilmiş. Göğüs kısmı tül ile çevrelenirken, göğüs altından başlayan kısımda ise tamamen dantel kullanılmıştır. Diz üstüne kadar devam eden etek boyu oldukça rahat bir kullanım sağlayacaktır. Büyük beden geceliğin arka kısmında ise oldukça derin bir sırt dekoltesi kullanılmıştır. Boğazdan bağlamalı olduğu için göğüs ayarlanabilir. Arka kısımda da tamamen dantel detayı ön çıkmakta ve etek kısmı bollaşarak rahatlık sunmaktadır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Kalın Askı Büyük Beden Gecelik 5079 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Mint Yeşili renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5079 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

69,60 TL   %46
37,62 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün