Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190

Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190
DenizGülü 2020 Koleksiyon: Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Paket içeriği : Bodysuit ve kelepçe


Dünyaca ünlü DenizGülü markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. DenizGülü markasının Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

L/XL, S/M bedenleri mevcut olan Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 3190 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kelepçeli File Bodysuit 3190 ürünü faturada "DenizGülü 3190" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.