90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130

Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Göğüs kısmı transparan dantel detayları ile kullanılan ve göğüs altında bol bir hacim ile aşağıya doğru iniş yapan jartiyer takımının etek boyu ise dizlerin biraz daha üzerine çıkmaktadır. Etek kısmı fırfırlı olarak yapılmış ve toplamda 3 kat olarak şekillenilmiştir. Kumaşı isimli tül olarak kullanışmış ve aynı şekilde eldivenlerde de uygulama yapılarak benzer bir kombin yaratılmış. Arka kısmında ise basene kadar tül transparan devam etmekte ve basen kısmı kat kat olan tüller ile daha gizemli hale gelmektedir. Yer yer puantiyeli tüller ile yer yer ise simli tüller ile kombin edilen bu güzel tasarım çorabı ile de tam bir uyum içinde olacak.

DenizGülü markasının Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5130 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130 ürünü faturada "DenizGülü 5130" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-