Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Göğüs kısmı transparan dantel detayları ile kullanılan ve göğüs altında bol bir hacim ile aşağıya doğru iniş yapan jartiyer takımının etek boyu ise dizlerin biraz daha üzerine çıkmaktadır. Etek kısmı fırfırlı olarak yapılmış ve toplamda 3 kat olarak şekillenilmiştir. Kumaşı isimli tül olarak kullanışmış ve aynı şekilde eldivenlerde de uygulama yapılarak benzer bir kombin yaratılmış. Arka kısmında ise basene kadar tül transparan devam etmekte ve basen kısmı kat kat olan tüller ile daha gizemli hale gelmektedir. Yer yer puantiyeli tüller ile yer yer ise simli tüller ile kombin edilen bu güzel tasarım çorabı ile de tam bir uyum içinde olacak.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Kırmızı Puanlı Simli Jartiyer 5130 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5130 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi