90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014

Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Sarı tül kumaşın ağırlıklı olarak kullanıldığı gecelik modelinde siyah biye geçişleri bulunmaktadır. Askılarında ve göğüs altında kullanılan kemer geçişi görünümlü siyah dantel şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Sarı rengin, insan ruhuna yansıttığı aydınlatıcı ve romantizm dolu duygular eşliğinde partneriniz veya eşiniz ile mutlu saatler yaşayabilirsiniz. Tül gecelikler arasında sarı, mor gibi renkleri tercih ederek genç bir görünüm yakalayabilirsiniz. Göğüs altından iki parçaya ayrılan geceliğin altına ip askılı tanga, slip gibi çamaşırlar kullanabileceğiniz gibi yüksek dantel çamaşırlardan da faydalanabilirsiniz. Tül gecelikler doku ve yapısı itibari ile uygun renklerdeki aksesuar kullanımına da iyi bir zemin teşkil etmektedirler. Geceliğinizin altında kullanacağınız siyah jartiyerler ile iddialı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

DenizGülü markası bu Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Sarı, Yeşil, Fuşya, Vizon renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5014 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kısa Seksi Tül Gecelik 5014 ürünü faturada "DenizGülü 5014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
44.29 TL   %46
23,94 TL
--Tükendi--