DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Kravatlı Seksi Ekoseli Kostümü EL8140

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Paket içeriği : kravat, kostüm, külot ve çorap

Bu Erotik Kostümler alanında DenizGülü markasının ürettiği Denizgülü Kravatlı Seksi Ekoseli Kostümü EL8140 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik DenizGülü marka Denizgülü Kravatlı Seksi Ekoseli Kostümü EL8140 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

2XL, S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Denizgülü Kravatlı Seksi Ekoseli Kostümü EL8140, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü EL8140 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kravatlı Seksi Ekoseli Kostümü EL8140 ürünü faturada "DenizGülü EL8140" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.