90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kurdeleli Saten Gecelik 5015

Denizgülü Kurdeleli Saten Gecelik 5015

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Saks mavisi ve siyah renklerinden oluşan saten gecelik takımı, renk seçimleri ile oldukça şık bir görünümdedir. Göğüs bölgesinde kullanılan derin pens dikişleri, kullanılan düğme detayları ile göğüsleriniz dikkat çekecektir. Geceliğin ön kısmı sade bir görünümde iken, eklenen siyah iri kurdele datayı ile hareketlendirilmiştir. Geceliğin bitiş çizgilerinde kullanılan siyah bordürler renk bütünlüğünü sağlamaktadır. Saten gecelik takımının arka kısmı ise, kalça dekoltesi ile sürpriz yapmaktadır. Çapraz askı geçişlerinin kullanıldığı arka kısımda göğüs altından gelen kalın siyah bant dikkat çekici ayrıntılardan biridir. Siyah jartiyer takımı da kullanarak geceliğinizin görünümünü zenginleştirmeniz mümkündür. Siyah saten sabahlıkla da bir araya getirebileceğiniz geceliğiniz, zarif bir görünüm kazanacaktır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Kurdeleli Saten Gecelik 5015 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Kurdeleli Saten Gecelik 5015 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5015 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kurdeleli Saten Gecelik 5015 ürünü faturada "DenizGülü 5015" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-