90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Lame Mini Gecelik 5030

Denizgülü Lame Mini Gecelik 5030

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Her detayı deri olarak tasarlanılan bu geceliğin askıları boyundan bağlamalı olarak ve ince bir şekilde göğüs kısmına kadar iniyor. Straples olarak yapılan göğüs kısmı sutyen şeklinde yer alıyor ve hemen altından ince iki şerit ile etek kısmına bağlanılıyor. Bel ve göğüs tamamen açık şekilde etek kısmına inilen bu tasarımın eldivenleri ise yine dirsek kısımlarını dışarıda bırakarak daha rahat bir kullanım imkânı ile sunuluyor. Tamamen deri detaylarının hâkim olduğu geceliğin arka kısmında ise yine sutyenin arka kalın bandını ve vücuda yapılan mini etek formunu görüyoruz. Kumaşın tüm uç noktalarında ise farkı bir deri rengi ile hareket katılmış

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Lame Mini Gecelik 5030 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Lame Mini Gecelik 5030 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5030 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Lame Mini Gecelik 5030 ürünü faturada "DenizGülü 5030" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-