Denizgülü Mor Biye Detaylı Tül Büyük Beden Gecelik 8025

Denizgülü Mor Biye Detaylı Tül Büyük Beden Gecelik 8025
DenizGülü 2020 Koleksiyon: Denizgülü Mor Biye Detaylı Tül Büyük Beden Gecelik 8025

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


%95 Polyester %5 Likra

Model Bilgileri 
Boy : 1.80
Göğüs : 100
Bel :  83
Basen : 109
Beden : 44
Modelin üzerindeki numune bedeni : XL

Paket içeriği  Gecelik
Külot

Şapka paket içeriğine dahil değildir.

DenizGülü markasının Denizgülü Mor Biye Detaylı Tül Büyük Beden Gecelik 8025 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

2XL, XL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, Resimdeki Ürün renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 8025 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Mor Biye Detaylı Tül Büyük Beden Gecelik 8025 ürünü faturada "DenizGülü 8025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.