90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Papatya 5044

Denizgülü Papatya 5044

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tek omuz detayı ile yapılan ve diğer omuzdan da ince bir askı ile göğüs kısmına bağlanan deri detaylı geceliğin hemen göğüs altının sağ kısmından çiçek desenli bir pencere dekoltesi tüm bel kısmını kaplamaktadır. Oldukça hoş görüntüsü ile ve her kısmının deri olması geceliğe ayrı bir hava katıyor. Etek kısmı ise basen altında bitiyor ve takım yine deri eldivenler ile tamamlanmış oluyor. Eldivenler bilekten başlıyor ve dirseğe kadar devam ederek kullanılabiliyor. Geceliğin arka kısmında ise çapraz askı kullanılmış ve çiçek şeklinde tasarlanılan dekolteli pencereler arka kısmında yarısını dekolteli hale getirmektedir. Etek kısmı ise yine arka kısımda dar bir form ile oturmaktadır.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Papatya 5044 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Papatya 5044 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Sarı renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5044 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Papatya 5044 ürünü faturada "DenizGülü 5044" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.6 TL   %46
37,62 TL
--Tükendi--