Denizgülü Parlak Deri Gecelik 5031

Denizgülü Parlak Deri Gecelik 5031
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Parlak Deri Gecelik 5031

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Tamamen deri detayları ile öne çıkan bu tek parçalı geceliğin askı kısmı boyundan bağlamalı olarak geliyor ve hemen iki ipe dönüşerek göğüs üstünde açık bir pencere şeklinde sutyen kısmını tutuyor. Göğüs kısmının ortasından, hemen göğüs altından ise gittikçe kalınlaşan bir deri kumaş ile gecelik alt kısım olan külot kısman bağlanıyor Arka kısmında ise görünen detaylar sutyenin bağlantı yerleri ve hemen basenin üstünde kalın kemer gibi duran deri detayı. Basen kısmı tamamen açık olarak görünmektedir. Deri kumaşın uç kısımlarında ise farklı renk ile deri ince kemerler atılmış ve daha frapan bir görüntüye kavuşulmuş.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Parlak Deri Gecelik 5031 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Parlak Deri Gecelik 5031 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5031 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-