Denizgülü Parlak Simli Çiçek Desenli Jartiyer 5125

Denizgülü Parlak Simli Çiçek Desenli Jartiyer 5125
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Parlak Simli Çiçek Desenli Jartiyer 5125

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Tek parça olarak sunulan ve göğüs kısmında fiyonk ile hareket getirilen jartiyer takımın kumaşı ise parlak ve simli tül olarak tasarlanılmış. Göz alıcı kumaşı ile basenin üstünde biten etek boyu simetrik olarak kesilmiştir. Eteklerin alt uçlarında düz tül ile fırfır yapılmış ve aynı zamanda aynı parlak kumaş ile çamaşıra özel eldiven yapılarak ayrı bir hava katılmıştır. Arka kısmında ise basen kısmı açık kalacak şekilde tasarlanılmış be ip tanga kullanılmıştır. Sırt kısmında dekolteye yer verilmiş ve alt kısım içinse jartiyer çorapları da dâhil olup tam olarak bir takım sunulmaktadır. Göğüs aşklısı ile ayarlanabilir ip şeklinde yapılmıştır.

DenizGülü markasının Denizgülü Parlak Simli Çiçek Desenli Jartiyer 5125 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Parlak Simli Çiçek Desenli Jartiyer 5125 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5125 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Fantazi Takımlar

79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--