Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


İnce bir askı ile başlayıp göğüs kısmında 3 ayrı ip ile bir göğüs formu yapılan jartiyer takımının göğsü tutan kısımları ise tamamen dantel olarak yapılmaktadır. Ortada var olan büyük bir fiyonk sonrası ise kumaş yıldızlı bir desen ile mikro kumaş olarak mini boyutlara kadar devam etmektedir. Aynı kumaştan bilek altına kadar olan ve parmaktan geçirilmeli kolluklara sahip olan takımın aynı zamanda parlak jartiyer çorapları da takıma dâhildir. Arka kısmı ise yine hafif bir sırt dekoltesi ile başlıyor ve etek kısımları da yine göğüste kullanılan aynı dantel ile çevrelenerek hareketlilik katıyor.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Siyah renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5116 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

79,09 TL   %46
42,75 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün