90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116

Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


İnce bir askı ile başlayıp göğüs kısmında 3 ayrı ip ile bir göğüs formu yapılan jartiyer takımının göğsü tutan kısımları ise tamamen dantel olarak yapılmaktadır. Ortada var olan büyük bir fiyonk sonrası ise kumaş yıldızlı bir desen ile mikro kumaş olarak mini boyutlara kadar devam etmektedir. Aynı kumaştan bilek altına kadar olan ve parmaktan geçirilmeli kolluklara sahip olan takımın aynı zamanda parlak jartiyer çorapları da takıma dâhildir. Arka kısmı ise yine hafif bir sırt dekoltesi ile başlıyor ve etek kısımları da yine göğüste kullanılan aynı dantel ile çevrelenerek hareketlilik katıyor.

DenizGülü markasının Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5116 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Parlak Yıldız Desenli Jartiyer Takım 5116 ürünü faturada "DenizGülü 5116" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--