Denizgülü Polis Jartiyer Takım 5121

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Polis Jartiyer Takım 5121

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Suni deri olarak yapılan ve iki ayrı renkte kombin edilen bu jartiyer modeli kalın askılar ile göğüs kısmında buluşuyor ve bir bütün olarak aşağıya iniyor. Külot hizasında biten ve orta kısımda ince bir pencere açılarak göbek deliğinin öne çıktığı tasarımın sol göğüs tarafında ise bir polis rozeti bulunuyor. Aynı zamanda kumaşı ile uyumlu olan ve dirseklere kadar çıkan suni deri eldiveni ve şapkası ile takım olarak sunuluyor. Alt kısımlarını jartiyer olarak bağlayabileceğiniz çorapları da dâhil edilince ortaya harika bir tasarım çıkmış oluyor. Ark kısımda ise basen kısmı açıkta bırakılmış ve sırt tamamen kapatılmıştır. Kumaşı parlak ve göz alıcıdır.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Polis Jartiyer Takım 5121 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Siyah renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5121 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

69,60 TL   %46
37,62 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün