90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Puanlı Mikro Büyük Beden Gecelik 5075

Denizgülü Puanlı Mikro Büyük Beden Gecelik 5075

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Mikro kumaş üzerine büyük puantiyeli baskılar içeren bu büyük beden geceliğin göğüs kısmı ince ipler ile kapalı bir tasarımda buluşmuştur. Bel ve basen kısmı vücuda oturan bu model bacak ortasına kadar gelmekte ve yan kısımlarında açılan pencereleri ile alımlı bir hava oluşturmaktadır. Geceliğin sırt bölgesi ise hem üstten hem de sırttan bağlamalı olarak sunulmakta ve sırt tamamen dışarıda bırakılmaktadır. Etek kısmı da basen kısmından başlayıp dize yakın bir seyirde devam etmektedir. Yine kumaş arka kısımda da aynı olarak tasarlanılmış ve puantiyeler yer almıştır.

DenizGülü markasının Denizgülü Puanlı Mikro Büyük Beden Gecelik 5075 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5075 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Puanlı Mikro Büyük Beden Gecelik 5075 ürünü faturada "DenizGülü 5075" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-